Lily

Çağın son mucizelerinden biri olan Lily' le tanışma vaktimiz geldi.

0

Lily

Lily ile gelişmekte olan teknolojiyi hayatınızla bir an önce bütünleştirin. Hep başkasının bakış açısından her anını fotoğraflamak, videolamak isteyenler için özel tasarlanmış olan bu teknoloji harikası ile saatte 50km hıza ulaşabilen aktivitelerinizde 20 dakika yeterli olan bataryası ile mükemmel kalitede anılar elde edebilirsiniz.
Kullanımı oldukça basit olan Lily 2 ana parçadam oluşmaktadır. Bunlardan ilki kamera kaydı yapabilen, fotoğraf çekebilen ana modül olan uçan drone kısmıdır. 2. kısım ise Lily'nin belli bir eksen içerisinde dönmesi sağlayan bileklik kısmıdır. Bileklik kısmı aynı zamanda bir kumanda görevi görmekte, Lily'i fotoğraf ya da video çekimine geçirebilmekte, geri dönmesini sağlamaktadır.Ayrıca su geçirmez olarak üretilen Lily ile su içinde gerçekleştireceğiniz aktivitelerinizi de kolaylıkla videoya alabilir, böylece kameranı da sizinle birlikte maceraya dahil edebilirsiniz. Lily en zor şartlarda bile yanınızda olarak video ve resim çekmek zere üretildiğinden, tasarımında taşınabilirlik ön planda tutulmuş. Sırt çantanıza koyarak istediğiniz her yere taşıyabileceğiniz Lily aynı zamanda akıllı batarya sistemi kullanarak, pili bitmeden önce size geri döner. Böylece zorlu doğa çekimlerinde pili bittiğinden dolayı birden ortadan kaybolmaz.

Teknolojisi ile ilgi çeken Lily şu anda seri üretime geçme aşamasında. 2016 yılı Eylül ayı civarında marketlerde görebileceğimiz ürünün tahmini satış fiyatı ise 990$ olarak belirlenmiş.
Ön siparişte bulunmak için lütfen 0212 807 01 17 numaralı telefondan bize ulaşın.