360° Video ve Fotoğraf Teknolojisi

Kendinizi ışınlayın !

360° Sanal Gerçeklik Video ve Fotoğraf Çekimleri

0Hızla gelişen 360 film ve 360 fotoğraf teknolojilerini kullanarak mesafeleri kısaltın, zamandan kazanın. Kullanım alanı oldukça geniş olan 360 sanal gerçeklik teknolojisiyle başka kıtadaki bir üretim tesisini, bir gayrimenkulü hatta düğün ve kutlamaları aynı oradaymış gibi izleyebilirsiniz.

360 Sanal gerçekliğe sahip 360 filmlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 
 
Geleceğe bir adım daha yaklaşın

360 teknolojisini biraz daha açarsak; geleceğe açılan bir pencere diyebiliriz. Bildiğiniz tüm etkileşim türlerini bir kenara bırakın; uçak seyahati ile başka bir ülkeye giderek fabrikanız için 10 farklı konumda 10 farklı tesisi incelemek için harcayacağınız vakit ve parayı düşünün. 360 video teknoloji ile şu an size çok uzak olan bir noktada, doğrudan oradaymış gibi görsel deneyim edinebilirsiniz. Gideceğiniz bu 10 farklı adresteki tesisin görüntülerini ofisinizde, evinizde kolaylıkla izleyerek, tesisiniz için en uygun olanları seçebilir, bunlar arasından en emin olduklarınız arasında seçim yaparak önemli vakit kazanabilirsiniz. 

Başka bir örnek vermek gerekirse; yurt dışında yaşayan aile fertlerini düğünüzde oraya hiç gelmelerine gerek kalmadan yer verebilirsiniz. Canlı yayın yapan bir 360 kameraya bağlanan kullanıcılar canlı olarak anı yaşayabilir, etraflarında olan her şeyi görüp duyabilirler. 

Kısacası 360 sanal gerçeklik; radyodan televizyona geçişteki, televizyondan internet ve bilgisayara geçilmesi kadar büyük bir değişim ve gelişme olarak düşünebiliriz. 


Yaptığımız 360 çalışmalarımız

Şirketimiz; 360 sanal gerçeklik teknolojisinin çıktığı ilk günden beri konuyu yakından izleyerek, bu alanda yapılabilecek bir çok proje üretmiş, bir çok kamera ve ekipman üzerinde uzun süren testlerle en uygun alternatifleri saptamıştır. Şirketimizin kullandığı tüm ekipmanlar yazılım ve elektronik mühendislerimiz tarafımızdan tarafımıza özel olarak geliştirilerek tüm çalışmalarımız patentleri alınarak koruma altına alınmıştır. 

360 Sanal gerçekliğe sahip 360 filmlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.